carving

Targi Możliwości Inwestycyjnych

Rzeźbienie w owocach
Carving dla firm

W Gdyni, 5 listopada 2016 r. w Hotelu Mercure, odbyły się Targi Możliwości Inwestycyjnych. Organizatorem wydarzenia była firma IroGlobal.

W ciągu dnia odbywały się liczne wykłady na temat promocji edukacji w dziedzinie finansów. Udział wzięli firmy z branży finansowej, którzy przedstawiali swoje pomysły pomnażania kapitału.

Zaproszenie otrzymała również firma Carving-Art w składzie Paweł Sztenderski oraz Dominika Sadowska. Naszym zadaniem było na koniec targów, podczas kolacji podsumowującej dzień, umilić wieczór przybyłym gościom. Opowiadając przy tym jakie korzyści mogą wnieść w promocję swoich przedsiębiorstw poprzez wykorzystanie carvingu. Przede wszystkim organizując różnego rodzaju eventy, spotkania integracyjne dla swoich pracowników.

Coraz częściej jako formę promocji oraz atrakcji podczas takiego wydarzenia, firmy wybierają m. in. carving. Są to pokazy, jak również warsztaty dla gości, podczas których robimy wspólnie dekoracje. W trakcie takich eventów carving może być dodatkiem, bądź główną atrakcją dla gości. Pokazujemy wówczas jak w oryginalny sposób można wyeksponować np. logo danej firmy, poprzez wyrzeźbienie go na arbuzie. Jest to coś co przyciąga uwagę a zarazem zachwyca.

Nie było inaczej i tym razem. Przybyli goście z zainteresowaniem słuchali o korzyściach wynikających z tego typu atrakcji, a także z zaciekawieniem przyglądali się jak takie rzeźby powstają. Przygotowaliśmy dla Pań pięknie wyrzeźbione róże z marchewki, cukinii czy kalarepy. Uwagę Panów przyciągnęła natomiast rzeźbiona twarz z dyni, a także rzeźbione arbuzy, z nazwami ich firm.

Oznaczone , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *