carving

Palma owocowa

Palma owcowa

Rodzaj palmy

wysokość całej palmy

wysokość części owocowej

waga

cena dowozu za km

możliwość własnego odbioru

cena

Mała

75 cm

od blatu stołu

ok. 55 cm

od blatu stołu

ok. 16 kg

całość

1,75 zł

za 1 km od naszej pracowni

tak

każde auto kompakt lub większe

399 PLN

+ ew. dowóz

Duża

150 cm

od blatu stołu

ok. 100 cm

od blatu stołu

ok. 23 kg

całość

1,75 zł

za 1 km od naszej pracowni

tak

 kombi lub van

599 PLN

+ ew. dowóz

spacer

Palma ze świeżych ananasów z koreczkami owocowymi to prawdziwy rarytas w naszej ofercie. Standardowa palma zawiera od 650 do 700 sztuk owocowych szaszłyków, które są złożone z kilkunastu rodzajów owoców.

Palma ananasowa
owoce na wesele

W zależności od pory roku na palmie mogą znaleźć się owoce takie jak: ananas, melon galia, melon zielony, melon żółty, melon cantaloupe, melon miodowy, winogrono ciemne, winogrono jasne, nektarynki, brzoskwinie, morele, gruszki, śliwka żółta, śliwka ciemna, czereśnie, agrest zielony, agrest czerwony, physalis, borówka amerykańska, kiwi, pomarańcze, mandarynki, truskawki, karamblola, jeżyna czy papaja.

Palma z owocami przygotowanymi do bezpośredniego spożycia to bardzo ciekawa forma podania owoców na wesele. Jeśli wesele jest na 60 – 70 gości to proponujemy nie kupować już dodatkowo żadnych owoców (tylko rzeźbione owoce do dekoracji). Palma powinna wystarczyć.

Często słyszymy pytanie: czy aby na pewno palma wystarczy na taką czy inną ilość osób? Odpowiedź nie będzie jasno sprecyzowana! Podobnie jak z jedzeniem, ilością napojów czy alkoholu. Są to rzeczy indywidualne. Na jednym weselu goście spożyją więcej mięsa, a na innym mniej, przy tej samej ilości osób. Podobnie z napojami i owocami. I tak samo jest z naszą palmą. My powtarzamy, i mówimy to przy każdej okazji, że na wesele, gdzie będzie bawić się 60 osób, oprócz palmy można pomyśleć już wyłącznie o rzeźbionych owocach dla dekoracji! Dodatkowe owoce do spożycia już z dużym prawdopodobieństwem po prostu nam zostaną.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Zamówioną palmę owocową zazwyczaj przywozimy i eksponujemy już gotową bezpośrednio na sali weselnej (uwzględniając koszt dojazdu). Piszemy zazwyczaj, bo to wszystko zależy oczywiście od woli zamawiającego.

DODATKI DO PALMY:

  • rzeźbiona papuga, która może siedzieć na pióropuszu palmy, na jej czubku, albo na pniu palmy, pośrodku jej wysokości,
  • świeże kokosy oraz mini banany

Przy większej ilości gości palma owocowa może być dodatkowym uzupełnieniem stołu owocowego. Ananasy wykorzystane do palmy ananasowej są też łakomym kąskiem na następny dzień w ramach poprawin.

Niecodziennym dodatkiem jest również palma złożona z ananasów (bez koreczków) z arbuzem na samej górze. Takie palmy idealnie nadają się na imprezy plenerowe lub eventy w centrach handlowych.

carving-galeria Zobacz galerię zdjęć palm owocowych

spacer

Oznaczone , , , , , , , , , , , , , , ,

3 opinii z “Palma owocowa

  1. What type of camera is that? That is a really good top quality.

    1. That pictures are made with Sony Alpha 500 and alpha 58

  2. Wow! This blog ⅼooks just lime my old one!
    It’s on a totally dіfferent subject buut іt has pretty
    uch the sаme layout and design. Great choice оf colors!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *