carving

Pokaz Carvingu dla sklepu LIDL

Sztuka carvingu
Pokaz Carvingu

Po raz kolejny firma Carving-Art zaprezentowała sztukę Carvingu dla klientów sklepu LIDL. Tym razem zawitaliśmy do pięknego Poznania. Wydarzenie, było uatrakcyjnione licznymi promocjami dla klientów w nowo otwartym sklepie. Przez cały dzień dorośli jak i dzieci mogli brać udział w różnego rodzaju konkursach i zabawach. Dodatkowo dla tych, którzy odwiedzili sklep Lidl w dzień otwarcia, czekał poczęstunek oraz aromatyczna kawa. Dla dzieci przygotowano zabawy z magikiem, malowanie twarzy i inne atrakcje.

Nie zabrakło również pokazu Sztuki Carvingu. Specjalnie na tę okazję firma Carving-Art przygotowała wystawę z licznymi rzeźbami. Nieodzownym elementem był oczywiście arbuz z logo sklepu LIDL.

Jako, że wydarzenie miało miejsce w okresie jesiennym i zbliżającym się Halloween niezbędne okazały się rzeźby z dyń, w formie twarzy, które wywoływały niebywałe zainteresowanie u osób odwiedzających nasze stoisko. Wyrzeźbione arbuzy z motywem kwiatowym, melony oraz liczne kwiaty w warzyw dopełniały całość. Wszystko okraszone licznymi elementami dekoracyjnymi.

Dodatkowo prowadzone były warsztaty rzeźbienia w warzywach i owocach dla najmłodszych, którzy pod czujnym okiem Mistrzów Carvingu, Pawła Sztenderskiego i Dominiki Sadowskiej uczyli się, jak samodzielnie wykonać zwierzątka, kwiatki oraz inne carvingowe dekoracje. Pokazywaliśmy również jak w prosty sposób zrobić lampiony z dyni oraz inne śmieszne stworki z tego surowca. Musimy przyznać, że reakcje dzieci były niesamowite!

Krok po kroku można było także zobaczyć jak tworzy się różę z marchwi, motywy kwiatowe ma melonie czy jabłkach, które z uciechą wędrowały w ręce uśmiechniętych klientów. Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.

Oznaczone , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *