carving

Dożynki w Radzyniu Chełmińskim

Pokaz carvingu
Pokaz carvingu

Już po raz trzeci firma Carving-Art zawitała do Radzynia Chełmińskiego na coroczne dożynki gminne, podczas których rolnicy świętują zbiory plonów. Wydarzenie miało miejsce na placu zamkowym w Radzyniu Chełmińskim. Po uroczystej Mszy świętej, ulicami miasta przeszedł barwny korowód dożynkowy. Burmistrz Miasta i Gminy Pan Krzysztof Chodubski przywitał przybyłych gości, podziękował rolnikom za ich ciężką pracę oraz zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Po części oficjalnej przyszedł czas na koncerty, zabawy i korzystanie z licznych stoisk gastronomicznych i rękodzielniczych.
Jako jedną z atrakcji był pokaz carvingu w wykonaniu Pawła Sztenderskiego i Dominiki Sadowskiej. Specjalnie na tę okazję przygotowali pięknie wyrzeźbionego arbuza z herbem miasta oraz inne owocowe dekoracje. Pojawiła się również dynia w formie rybaka, który siedział nad sadzawką i łowił ryby. Rzeźbione kwiaty z warzyw dopełniały całość stoiska. Wszystko to, przyciągało uwagę przybyłych gości.

Inną z atrakcji przygotowanych dla mieszkańców Radzynia był występ Kabaretu Skeczów Męczących. Również ekipa Carving-Art dodała swoją owocową cegiełkę do podziękowań za występ w postaci rzeźbionego arbuza z twarzami artystów.

Tegoroczne Dożynki Gminy Radzyń Chełmiński 2016, okazały się bardzo udane, również ze względu na wspaniałą pogodę i frekwencję, oraz świetną organizację. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za rok!

Oznaczone , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *