carving

Live Carving Show – Pokazy carvingu

Pokaz Live Carving Show
Pokaz Live Carving Show

Organizujemy pokazy rzeźbienia na żywo. Doświadczenie w tego typu występach sprawia, że swoisty Carving Show w naszym wykonaniu podniesie prestiż i nada wyjątkowego klimatu każdej imprezie okolicznościowej.

W czasie pokazów możemy być zarówno głównym widowiskiem eventu jak i atrakcją towarzyszącą. Możemy przeprowadzić pokazy sztuki carvingu w centrach handlowych i w czasie wielkich imprez plenerowych, ale także podczas małych, bardziej kameralnych uroczystości. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się pokazy carvingu wśród najmłodszych uczniów i przedszkolaków.

Dodatkowo możemy również przygotować specjalną atrakcję dla uczestników danego eventu. Dużym powodzeniem cieszą się swojego rodzaju warsztaty integracyjne. Na przygotowanych i odpowiednio zaaranżowanych stanowiskach wspólnie z uczestnikami wieczoru wycinamy i rzeźbimy prace z owoców i warzyw. Potrafimy zaproponować warsztaty tematycznie związane z każdą branżą. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje ze strony zamawiającego.

Carving-Art w telewizji
Carving-Art w telewizji

W ciągu ostatnich czterech lat wielokrotnie mieliśmy okazję zaprezentować sztukę carvingu publiczności telewizyjnej.

Nasza działalność i to co robimy sprawiły, że wielokrotnie byliśmy zapraszani do telewizji, aby zaprezentować próbki naszych możliwości.

Ze względu na ciepłe przyjęcie i serdeczną atmosferę bardzo miło wspominamy każdy występ w programie „Pytanie na Śniadanie” w telewizyjnej dwójce. Ciekawym doświadczeniem dla nas były również nagrania dla TVN’u w naszej siedzibie oraz w studio programu „Dzień Dobry TVN”. Obecnie realizujemy własny, cykliczny program o sztuce carvingu wspólnie z Telewizją Kaszuby. Poszczególne odcinki możecie obejrzeć w serwisie YouTube na profilu Telewizji Kaszuby.

spacer

Nasze propozycje cenowe pokazów carvingu:

Pokaz carvingu – Pakiet minimum

Jest to nasz najmniejszy pakiet, w którym zapewniamy swoją osobę z całym bagażem doświadczeń i umiejętnościami.

Z naszej strony zapewniamy:

 • osobę przeprowadzającą pokaz
 • niezbędne narzędzia carvingowe do przeprowadzenia pokazu

Cena netto: 899 zł

 

Pokaz carvingu – Pakiet standard

Standardowy pakiet, w którym zapewniamy swoją osobę z całym bagażem doświadczeń i umiejętnościami, a na sam start pokazu, przygotowujemy rzeźby owocowe mające rozbudzić zmysły i zainteresowanie uczestników.

Z naszej strony zapewniamy:

 • osobę przeprowadzającą pokaz
 • niezbędne narzędzia carvingowe do przeprowadzenia pokazu
 • aranżację stołów do przeprowadzenia pokazu – ze sobą przywozimy własne obrusy, draperię, materiały do dekoracji i ekspozycji wyrzeźbionych prac
 • wyrzeźbione prace: 1 arbuz lub dynię ze wskazanym logo lub nazwą eventu, 1 melon z dowolnym motywem oraz 1 bukiet składający się z 10 kwiatów wyrzeźbionych z warzyw

Zamawiający ze swojej strony zapewnia:

 • miejsce (powierzchnię), w którym ustawimy stanowisko do pokazu
 • owoce i warzywa niezbędne do przeprowadzenia pokazu (po konsultacji z nami)
 • w zależności od potrzeb: dodatkowe oświetlenie, nagłośnienie, projekcję video

cena netto: 1500 zł

 

Pokaz carvingu – pakiet premium

Najobszerniejszy pakiet, w którym zapewniamy swoją osobę z całym bagażem doświadczeń i umiejętnościami, owoce i warzywa do pokazu, a na start, przygotowujemy rzeźby owocowe mające rozbudzić zmysły i zainteresowanie uczestników (trzy arbuzy, trzy melony, dwa bukiety kwiatów)

Zamawiający ze swojej strony zapewnia wyłącznie miejsce (powierzchnię) w którym ustawimy stanowisko do pokazu.

Przykładowy scenariusz pokazu (czas trwania – 5 godzin): szybkie przybliżenie sztuki carvingu uczestnikom pokazu, rzeźbienie na żywo z jednoczesnym omówieniem stylów i rodzajów cięć, widzowie mogą współuczestniczyć w wykonywanych ćwiczeniach

cena netto: 1899 zł

 

Koszt transportu / dojazdu

Do ceny pokazu należy doliczyć koszty transportu:

 • 1,25 zł / 1 km jeżeli miejsce pokazu jest oddalone od naszej siedziby do 300 km
 • 1,75 zł / 1 km jeżeli miejsce pokazu jest oddalone od naszej siedziby ponad 300 km
Oznaczone , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *