carving

Kurs i szkolenia carvingu

Nauka carvingu
Kurs Carvingu z Carving-Art Paweł Sztenderski

Jesteśmy instytucją szkoleniową znajdującą się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod nr. 2.22/00145/2015. Prowadzimy Kursy Carvingu w swoim ośrodku szkoleniowym w Redzie. Posiadamy niezbędne materiały dydaktyczne oraz możliwości techniczne do organizacji kursów bezpośrednio w zainteresowanych firmach i placówkach w całej Polsce. Naszą pasję, którą jest carving, przelewamy na naszych kursantów.

Organizując kursy w zainteresowanych szkołach zwracamy przede wszystkim uwagę na stworzenie niepowtarzalnego klimatu do ćwiczeń. W tym celu aranżujemy salę szkoleniową (najlepsza w tym celu jest zwykła sala lekcyjna). Oprócz owoców i narzędzi dla uczniów przywozimy ze sobą również biblioteczkę książek o tematyce carvingowej z całego świata. Chcemy aby uczniowie na naszym kursie mogli wziąć do ręki i otworzyć daną książkę, zobaczyć co jest w środku co nie zawsze jest możliwe podczas wyboru książek w Internecie. Równocześnie przywozimy ze sobą praktycznie cały dostępny w kraju i za granicą sprzęt do carvingu. Tutaj również pragniemy przedstawić i pokazać kursantom na żywo to, co na co dzień mogą zobaczyć wyłącznie na stronach internetowych.

Przygotowujemy również stół do ekspozycji, na którym układamy prezentację efektów szkolenia. Rzeźbione przez kursantów owoce i warzywne kompozycje dostają dodatkowego uroku, a my wraz z naszymi uczniami robimy sobie pamiątkowe zdjęcia.

Pamiątkowe zdjęcie - Zielona Góra
Kurs Carvingu w Zielonej Górze

spacer

Takimi działaniami tworzymy niezwykły klimat sprzyjający efektywnej nauce sztuki carvingu.
Terminy kursów oraz zapisy: www.KursCarvingu.pl

Więcej można również dowiedzieć się pod nr telefonu: Paweł Sztenderski, +48501661862

spacer

Kurs Carvingu - podstawowy
Kurs Carvingu – podstawowy

Kurs Carvingu. Poziom podstawowy

Zaczynamy przygodę z carvingiem! Nasze specyficzne podejście do tajskiej sztuki rzeźbienia powoduje, że już na kursie podstawowym kursanci oprócz drobnych kwiatków rzeźbią własnoręcznie kwiat tajski w melonie, a także róże w arbuzie. Swoje wszystkie prace kursanci wykonują nożem syjamskim. Po ośmiu godzinach szkolenia kursanci są gotowi do samodzielnego rzeźbienia.

W cenie kursu kursanci otrzymują na własność:

 • zestaw noży firmy Kom-Kom
 • podręcznik do ćwiczeń
 • ponadto: kawa / herbata / napoje / lunch /

Cena: 499 zł brutto

spacer

Kurs Carvingu - średnio zaawansowany
Kurs Carvingu – średnio zaawansowany

Kurs Carvingu. Poziom średnio zaawansowany

Kurs carvingu na kolejnym stopniu zaawansowania. Podczas dziewięciogodzinnego kursu uczymy się rzeźbić narzędziami takimi jak dłutka czy elastyczne noże tajskie. Kursanci wykonują widowiskowe kwiaty w warzywach, a także zaawansowane przestrzenne rzeźby w arbuzie czy melonie oraz papugę lub gołąbka jako przykład rzeźbienia 3D.

Cena: 799 zł brutto

spacer

Kurs Carvingu - zaawansowany
Kurs Carvingu – zaawansowany

Kurs Carvingu. Poziom Zaawansowany

Poziom zaawansowany to najwyższy stopień wtajemniczenia w sztuce carvingu. Podczas 10-cio godzinnych zajęć kursanci uczą się jak rzeźbić owadożerne i zamykające się do wewnątrz kwiaty oraz jak w nietuzinkowy sposób nadać wykonanej pracy jeszcze więcej mistycyzmu i elegancji.

Cena: 1099 zł brutto

spacer

Kurs carvingu - dynie 3D
Kurs carvingu – dynie 3D

Kurs Rzeźbienia Twarzy 3d – dynie (sierpień-grudzień)

To nasza kolejna propozycja na poszerzenie warsztatu swoich umiejętności. Kurs ten przygotowuje kursantów do samodzielnego rzeźbienia twarzy w takich materiałach jak dynie czy słodkie ziemniaki. Techniki stosowane na kursie można z powodzeniem rozszerzyć o inne surowce.

Podczas ośmiogodzinnego szkolenia każdy z kursantów samodzielnie wykonuje:

 • twarz z dużej dyni
 • twarz z dyni butelkowej
 • małą postać ze słodkiego ziemniaka

Cena: 1099 zł (we wrześniu promocja: 500 zł) brutto

spacer

Kurs Carvingu - mydło
Kurs Carvingu – mydło

Kurs Soap Carvingu – Rzeźbienia w mydle

Kurs soap carvingu pozwala nam posiąść wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie przygotowywania niepowtarzalnych, kolorowych i pachnących mydełek.

Czas szkolenia, to ok 7 godzin. Podczas kursu uczestnik samodzielnie wykona 6 mydeł (2 mydła – zwykłe z kostki oraz 4 – wytapiane z bazy glicerynowej). Po skończonym kursie każdy uczestnik otrzymuje materiał instruktażowy w formie papierowej.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy kursu mogą nabyć pakiet startowy do samodzielnej pracy w domu za jedyne 50 zł brutto.

Cena: 360 zł brutto

spacer

Kurs carvingu - techniki graficzne
Kurs carvingu – techniki graficzne

Kurs Carvingu Techniki Graficzne na arbuzach

To swojego rodzaju kurs fast carving. Podczas kursu pokazujemy możliwości jakie niesie ze sobą wykorzystanie carvingu w szeroko rozumianej branży gastronomicznej. W oparciu o możliwość stosowania szablonów i personalizowania rzeźbionych prac pod określonego klienta czy odbiorcę uzyskujemy wiele korzyści!

Cena: 1099 zł brutto

spacer

Kurs: dekorowanie potraw
Kurs: dekorowanie potraw

Kurs Dekorowania potraw

To kurs przygotowany z myślą o kucharzach i osobach pracujących przy przygotowywaniu potraw garmażeryjnych.

Cena: 499 zł brutto

spacer

 

Oznaczone , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 opinii z “Kurs i szkolenia carvingu

 1. Your style is so unique compared to other people I have read stuff from.
  Many thanks for posting when you have the opportunity, Guess I will just
  bookmark this page.

  1. Thanks a lot for warm words 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *