carving

Upominki z owoców i warzyw

Nie masz pomysłu na prezent, a chciałbyś coś oryginalnego i niepowtarzalnego? A może już widziałeś carving na żywo i chcesz sprezentować go wybranej osobie?

Owocowe prezenty to jest właśnie to czego szukasz! Dekoracje z arbuza, z owoców, a może z warzyw. Otóż tak! I to na każdą okazję. Pamiętaj, że rzeźbiony arbuz może służyć nie tylko jako dekoracja na wesele. Także chrzciny, komunie i wszelkie rocznice i jubileusze mogą być okraszone dekoracjami z warzyw i owoców.

Ręcznie rzeźbiony arbuz to jedyny w swoim rodzaju upominek. Arbuz może być ułożony w koszu, przyozdobiony minimalną, subtelną dekoracją, a wszystko to zawinięte przeźroczystą, elegancką folią zawiązaną wstążką lub kokardą.

Równie wspaniale prezentują się bukiety z kwiatów z wyciętych warzyw i owoców. W połączeniu z delikatną dekoracją stanowią unikatowy prezent dla każdego.

Kosze z arbuzem i kompozycją kwiatową doskonale nadają się również na prezent dla Rodziców przy weselnych podziękowaniach i gwarantują niesamowite wrażenia podczas takich wzruszających momentów.

Dla klientów firmowych polecamy kosze z dekoracjami, które mogą służyć jako prezent przy podziękowaniach podczas gal, spotkań i konferencji.

Oznaczone , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *