carving

Targi ślubne w Hotelu Kristoff

Pokaz carvingu
Targi ślubne w Hotelu Kristoff

W minioną niedzielę 28 lutego 2016 roku w Hotelu Kristoff w Łaszkowie k. Kalisza odbyła się I edycja targów ślubnych. Cała oprawa targów była na najwyższym poziomie organizacyjnym. Na ponad 1500 m2 powierzchni wystawienniczej zaprezentowały się firmy działające w branży weselnej, były pokazy mody ślubnej, taneczne, barmańskie, prezentacje muzyczne oraz liczne konkursy z nagrodami. Zaproszenie na ów targi otrzymała również firma Carving-Art. Zespół reprezentowali Dominika Sadowska, która kilka dni wcześniej zdobyła po raz kolejny Puchar Polski w Carvingu oraz Paweł Sztenderski – Mistrz Polski w Carvingu. Dekoracje przez nas wykonane z najwyższą starannością zachwycały wszystkich przybyłych gości. Niewątpliwie stanowisko z carvingiem było bardzo kolorowe i przyciągające uwagę. Wszystkie przygotowane przez nas rzeźby dopełniła palma owocowa, którą na koniec targów częstowali się goście. Ewidentnie była to świetna alternatywa na przełamanie smaku po wszystkich słodkościach jakie oferowali inni wystawcy.

Gościem specjalnym targów była Pani Izabela Janachowska, tancerka, blogerka ślubna (www.wedding-dream.pl) oraz gospodyni programu emitowanego na TVN Style „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”, która prowadziła panel dyskusyjny dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w organizacji wesela. Całą imprezę poprowadził Pan Zygmunt Chajzer.

Targi rozpoczęły się o godzinie 14.00 przywitaniem wszystkich przybyłych gości oraz przedstawieniem całego programu dnia. Kolejno w wyzaczonych godzinach na scenie pojawiali się przedstawiciele zaproszonych firm prezentując najnowsze trendy ślubne oraz liczne atrakcje jakie oferują młodym parom w ich wymarzonym dniu.
Krótko po godzinie 16 na scenie pojawił się carving, przybyli goście mieli okazję zobaczyć na żywo jak powstają nasze rzeźby. Różę na melonie wykonała Dominika, zaś ja razem z Panem Zygmuntem porozmawiałem o tym czym się zajmujemy na co dzień i jak carving może urozmaicić wesele, a przygotowane przez nas fantazyjne dekoracje z warzyw i owoców doskonale dekorują stoły sali weselnej. Przygotowana kompozycja była również jedną z licznych nagród, które można było wygrać na koniec targów.

Impreza zorganizowana przez Hotel Kristoff była jedną z najlepiej przygotowanych targów ślubnych w jakich mieliśmy okazję uczestniczyć. Pełen profesjonalizm tak można podsumować całą galę. Zresztą zobaczcie sami.

Oznaczone , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *