carving

Przystawki owocowe

Shooty owocowe
Desery owocowe

Jako uzupełnienie „klasycznych” stołów z owocami i rzeźbami proponujemy tzw. shooty i przystawki z owoców. Mogą one być przygotowane w formie carpaccio owocowego, filetów z owoców lub sałatek owocowych.
Dodatkowo oferujemy również ciekawe formy ekspozycji tak przygotowanych przysmaków: od kompozycji na lustrze i platerach, czy jedno porcjowe przystawki podane w kokilkach, po owoce przygotowane w specjalnych, eleganckich jednorazowych kieliszkach i naczyniach z widelczykiem lub łyżeczką.

W skład naszych deserów wchodzą owoce przygotowane do bezpośredniej konsumpcji. Są to filetowane owoce cytrusowe jak pomarańcza, grapefruit, pomelo, a także cała gama melonów i arbuzów. W składzie proponowanych deserów znajdują się również owoce granatu, maliny, truskawki, mango, borówki amerykańskie, śliwka peruwiańska oraz inne owoce egzotyczne.

Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów do naszej oferty wprowadziliśmy również salsę owocową ze świeżego mango, owoców granatu i posiekaną kolendrą. Jest to znakomite dopełnienie przygotowywanych przez nas przystawek. Obecność salsy owocowej wprowadza również klimat jeszcze większej niepowtarzalności i egzotyki w czasie Państwa wydarzenia.

Z uwagi na sezonowość i dostępność niektórych owoców prosimy o wcześniejsze rezerwowanie i składanie zamówień.

Posiadamy liczne grono dostawców, tak aby w miarę możliwości zapewnić stałość naszej oferty przez cały rok kalendarzowy.

Podczas realizowania zamówienia na owocowe przystawki możemy wykorzystać zarówno swoje naczynia jak i te dostępne w miejscu, w którym odbywa się dana uroczystość.

Prezentowane zestawy to jedynie nasze propozycje. Zachęcamy do kreowania własnych smaków i przystawek, które możemy dla Was zrealizować.

spacer


W zależności od wielkości zamówienie ceny przekąsek owocowych mogą zaczynać się już od 3 zł brutto za sztukę.

Przystawki ze świeżych owoców

  • Przystawka z filetowanego grapefruita i pomarańczy, ze świeżą maliną, truskawką i owocami granatu oraz świeżą miętą i limonką. Cena 3,50 zł / szt przy zamówieniu powyżej 40 sztuk, dostępne mniejsze ilości w cenie 5 zł / szt;
  • Przystawka z filetowanego grapefruita, borówki amerykańskiej oraz świeżej moreli i listkiem mięty. Cena 3 zł / szt przy zamówieniu powyżej 40 sztuk, dostępne mniejsze ilości w cenie 4,50 zł / szt;
  • Sałatka z owoców granatu i borówki amerykańskiej, ze świeżą truskawką, listkiem mięty oraz porzeczką. Dekoracja z pomarańczy, widelczyk do konsumpcji. Cena 4,50 zł / szt przy zamówieniu powyżej 20 sztuk, dostępne mniejsze ilości w cenie 5,50 zł / szt;
  • Shoot z owoców granatu, borówek, truskawki i listkiem mięty. Podany w kieliszku z limonką i widelczykiem. Cena 5 zł / szt przy zamówieniu powyżej 20 sztuk, dostępne mniejsze ilości w cenie 6 zł / szt;
  • Shoot z owoców granatu, borówek, truskawki i ananasa. Podany w kieliszku z limonką i widelczykiem. Cena 5 zł za sztukę przy zamówieniu powyżej 20 sztuk, dostępne mniejsze ilości w cenie 6 zł / szt;
  • Carpaccio z owoców – Pełna gama owoców i dodatków, niepowtarzalne wrażenia wizualne i smakowe! Cena zależna od rodzajów i ilości owoców.

Szczegółowa oferta znajduje się w naszym katalogu. Możesz go pobrać w formacie .pdf

pobierz pdf
pobierz pdf

Katalog usług Carving-Art Paweł Sztenderski

 

spacer

Oznaczone , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *