carving

Pokaz Carvingu – Carrefour Poznań

Dynia na halloween
Pokaz live carving

Pokazy carvingu oraz rzeźbienia w dyniach to w okresie Halloween jedno z naszych głównych zajęć 🙂 Tym razem swoje rzeźby prezentowaliśmy w poznańskim Carrefourze.

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wystawę składającą się z rzeźbionych dyń. Były to typowe dynie wykonane na okazję halloween czyli śmieszne oraz trochę bardziej groźne dyniowe buźki. Całość wystawy dopełniały dynie dekoracyjne znajdujące się w koszach wiklinowych czy naszych skrzynkach drewnianych. Ciekawym elementem naszej prezentacji były poznańskie koziołki umieszczone na sianie, koło wozu z dyniami. Nasi widzowie jak zawsze mogli podziwiać carving na żywo w naszym wykonaniu. Co ciekawe, naszą wystawę uświetniała obecność dyni wyrzeźbionej przez Dominikę Sadowską podczas finału live carvingu Olimpiady Kulinarnej IKA 2016. Ta praca dała naszej zawodniczce 3 miejsce w finale najlepszych zawodników na świecie!

Przy okazji nie zabrakło oczywiście dyni z wyrzeźbionym Logo Carrefour w oryginalnych kolorach. Nasze prace cieszyły się powodzeniem zarówno pośród dorosłej części publiczności jak również w gronie najmłodszych gości. Podczas pokazów dzieciaki próbowały pod naszym nadzorem swoich sił w carvingu i rzeźbieniu w dyniach a dobrą zabawę i miłą atmosferę wieńczyły wspólne fotki i selfie z dyniami na halloween.

Oznaczone , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *