I Komunia Święta

Arbuz na komunię
Carving Komunia

Wyobraźcie sobie, że siedzicie już wraz z zaproszonymi gośćmi na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej waszego dziecka. Na stole, w centralnym miejscu, obok Waszej pociechy stoi pięknie wyrzeźbiony arbuz. Obok misternie wykonanych kwiatów znajduje się na nim twarz waszego dziecka, imię oraz kielich z Hostią. Wszyscy są bardzo zachwyceni takim elementem dekoracji, robią zdjęcia tego dzieła, nieustannie pytają skąd wpadliście na taki pomysł! – wszystko to może wydarzyć się w rzeczywistości. Zapoznaj się z naszą ofertą carvingu na Komunię Świętą, zamów dekorację i ciesz się ekscytacją twojego dziecka oraz gości.

Rzeźba z arbuza sprawi, że uroczystość nabierze dodatkowego klimatu i splendoru.

Koszt arbuza z wybranym motywem komunijnym to 140 zł. Dekorację możesz od nas odebrać osobiście przed lub w dniu komunii. Możemy ją również dostarczyć pod wskazany adres lub prosto na salę, w której odbędzie się przyjęcie.

Najczęściej rzeźbionym motywem na arbuzie jest imię Komunikanta oraz wybrany motyw komunijny. Może to być Hostia, postać Pana Jezusa, Kielich, Świeca komunijna. Bardzo często wykorzystujemy również motywy kłosów zboża, wizerunek Pisma Świętego czy winogrona. Na prośbę zamawiającego możemy również umieścić datę uroczystości. Dużą popularnością cieszy się również arbuz z podobizną Komunikanta. Wówczas, przy zamawianiu prosimy o przesłanie zdjęcia dziecka.

Wszystkie “napisy” oraz “obrazki” na arbuzie powstają w wyniku ręcznego rzeźbienia i pozostawienia skórki arbuza. Kolory (najczęściej złoty oraz biały) uzyskujemy barwiąc pozostawioną skórkę arbuza. Wyprzedzając najczęstsze pytanie: czy jest to “coś” doklejonego do arbuza? odpowiadamy: Nie! Jest to wyłącznie skórka arbuza!

Gdybyście mieli jakieś pytania to proszę piszcie do nas śmiało!

carving-galeria Zapraszam serdecznie do galerii zdjęć gdzie możecie zobaczyć wybrane motywy wyrzeźbione na arbuzach z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

spacer