carving

Carving w Arbuzie

To produkt cieszący się największym powodzeniem wśród naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy rzeźby z arbuza na każdą okazję. Rzeźbione arbuzy doskonale sprawdzają się m.in. na weselu. W tej tematyce proponujemy arbuzy z grafiką pary młodej z dodatkowymi napisami w postaci daty oraz imion Pary Młodej. Oferujemy szeroki wybór grafiki (obrazków), a także dowolne skomponowanie całości na arbuzie.

Klientom firmowym proponujemy z kolei arbuzy z logo firmy. Jest to wspaniały nośnik reklamowy. Rzeźbione na arbuzie logo z pewnością zostanie zapamiętane na długo, a zdjęcia takiego arbuza ozdobi relację z wydarzenia na stronie internetowej. Tego typu arbuzy są doskonałą dekoracją przy okazji bankietów i wydarzeń firmowych.

Rzeźby arbuzowe w postaci motywów kwiatowych to dekoracje, które wkomponują się tematycznie w każdy rodzaj uroczystości. Mogą zdobić bufety, stoły czy stanowić samodzielną, osobną dekorację w wydzielonym miejscu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również arbuzy, które mogą ozdobić każdy jubileusz i uroczystość. Dowolność napisów i dobór motywów sprawi, że rzeźbiony arbuz nada się znakomicie na rocznicę ślubu, urodziny, chrzciny, ale także na każdy event czy imprezę firmową.

Fantazyjny, artystycznie wycięty arbuz może zostać umieszczony w wiklinowym koszu i stanowić doskonały upominek czy prezent. Więcej szczegółów znajdziecie w dziale: Upominki.

Oznaczone , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jedna opinia z “Carving w Arbuzie

  1. I love the information on your web site. Thanks a bunch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *