carving

Carving-Art w Austrii

Tym razem firma Carving-Art dostała zaproszenie, aby zaprezentować sztukę carvingu poza granicami naszego kraju. Zawitaliśmy do pięknego Zöblen w Austrii. Przywitała nas piękna słoneczna pogoda, a ilość śniegu była imponująca.

Carving w Austrii
Pokaz Carvingu

W ramach atrakcji dla gości w restauracji Sportlerstube, przygotowaliśmy wystawę carvingu, która nawiązywała do pobliskich miejscowości oraz miejsc z nimi związanych. Nie zabrakło arbuzów z grafiką pięknych alpejskich gór, melonów z sylwetkami narciarzy. Obowiązkowymi były także arbuzy z logo restauracji, zarówno Sportlerstube jak i wyżej położonym Jochstadl. Również efektownym był łączący oba lokale, wyciąg krzesełkowy, wykonany z białej rzodkwi i dyni. Wszystko utrzymane w zimowo sportowej aurze dopełniało całość wystawy. Zebrani goście z zachwytem podziwiali kunszt sztuki carvingu. W ramach urozmaicenia wieczoru Paweł Sztenderski, Dominika Sadowska oraz Piotr, szef kuchni, który kilka lat wcześniej uczestniczył w kursie carvingu w firmie Carving-art, rzeźbili na żywo. Paweł wykonał twarz z dyni dla jednej z Pań, Dominika rzeźbiła kwiaty z marchwi i kalarepy, którymi zostali obdarowani goście. Natomiast Piotr wykonywał grafikę na arbuzie. Pokaz był niezwykle udany, zadowolenie gości oraz właścicieli lokalu, odzwierciedliła się licznymi brawami, gratulacjami oraz wspólnymi zdjęciami.

W ramach wyjazdu oraz dużej gościnności ze strony Piotra oraz Państwa Schindler, mieliśmy okazję zobaczyć piękną okolicę. Nie omieszkaliśmy z niej nie skorzystać. Cudowne widoki, codziennie okraszone bijącym blaskiem słońca, cieszyły nasze oko. Choć temperatura sięgała -19 stopni, to tamtejszy krajobraz rozgrzewał w nas chęć zobaczenia tych wszystkich pięknych miejsc. Zwiedziliśmy również sąsiadujący Oberstdorf  i skocznię, na której swoje laury zdobywał Adam Małysz.

Skorzystaliśmy także z tamtejszych tras narciarskich i wśród urokliwej scenerii, szusowaliśmy po czerwonych trasach, niczym zawodowcy.

To jeden z takich wyjazdów, który dzięki naszej pracy pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym. Możliwość zobaczenia niezwykłych miejsc, poznanie nowych kultur potęguje w nas chęć dzielenia się z innymi naszymi umiejętnościami.

Oznaczone , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *